ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» в оновленому рейтингу Webometrics Ranking of World’s Universities

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

eef29 липня 2011 року представлено оновлений рейтинг Webometrics Ranking of World Universities (Cybermetrics Lab, National Research Council, Spain), що відображає представлення ВНЗ у мережі Інтернет.  За рік (порівняно з рейтингом, опублікованим у липні 2010 року)   КНЕУ перемістився  з 4452  на 3438 місце серед 12000 університетів світу, тобто піднявся вгору на 1014 пунктів.

Протягом року найстрімкіший зліт спостерігався, починаючи з січня 2011 року, тобто за останні півроку рейтинг піднявся вгору на 822 пункти (3438 місце у липні 2011 проти 4260 – у січні 2011). Цей факт свідчить про успішну реалізацію інтернет–політики нашого університету, тому що згідно з даною методологією рейтингування, чим більший за веб-розмірами офіційний сайт та чим більше на нього офіційних посилань (це найвагоміший показник у рейтингу!), чим більша кількість завантажених файлів (у форматах PDF, DOC, PPT, PS) та чим більша кількість публікацій та вищий рівень цитування за оцінкою  Google Scholar, тим вище місце ВНЗ у «Webometrics Ranking of World Universities».

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ZOO Item

Лучшие файлы за 30 дней

Авторские права  на все материалы даного сайта принадлежат их авторам. Материалы сайта служат только в ознакомительных целях.
Вы обязаны удалить материалы после ознакомления. Недопустимо использования материалов в коммерческих целях
Карта  сайта HTML / XML