Програмa стажування молоді у Верховній Раді України (2011-2012)

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

(originalлистопад 2011 року – 13 липня 2012 року; Київ, Україна)

Зміст:

Місія програми – надати молодим громадянам України можливість взяти безпосередню участь у законодавчому процесі, набути досвіду роботи в єдиному законодавчому органі країни і таким чином створити передумови для їх професійного зростання і успішної суспільно-політичної діяльності.

Від початку заснування Програми її учасниками стали 1110 осіб з усіх регіонів України. Учасники Програми (інтерни) протягом 8-9 місяців проходять стажування в секретаріатах комітетів Верховної Ради України (ВР) та управлінь Апарату  ВР, а також Європейському інформаційно-дослідницькому центрі при ВР. Протягом періоду стажування інтерни, які залучені на повний, неповний робочий день або на волонтерських засадах, співпрацюють з постійними працівниками Апарату ВР, помічниками-консультантами народних депутатів України, народними депутатами України. Стажування в Парламенті є потужним професійним поштовхом для учасників Програми, під час стажування молоді фахівці вчаться на практиці застосовувати свої знання, вивчають процес законотворення, отримують досвід прийняття юридичних і політичних рішень. Все це допомагає випускникам Програми впевнено продовжувати  професійну кар’єру або наукову діяльність.

Кандидат  на участь у Програмі повинен відповідати  таким вимогам:

  • бути громадянином України і вільно володіти українською мовою;
  • мати принаймні незакінчену вищу освіту (закінчити третій курс) та бути академічно успішним (успішною);
  • володіти щонайменше однією іноземною мовою;
  • мати досвід роботи з найбільш поширеним програмним забезпеченням ПК – MS Word, MS Excel, MS Access, Internet Explorer/Mozilla Firefox тощо;
  • мати активну політичну позицію і бути громадсько активним;
  • бути віком до 29 років на момент надходження анкети;
  • не брати участь у Програмі в минулому;
  • не бути штатним/позаштатним помічником-консультантом народного депутата України або штатним/позаштатним працівником Апарату Верховної Ради України.

Фінансова допомога:

Можлива стипендія.

Для участі у конкурсі необхідно до 20 липня 2011 року заповнити та надіслати аплікаційну форму у електронному вигляді на адресу: vr-anketa@interns.org.ua Будь ласка, у темі повідомлення зазначте «Parliamentary Internship application», анкету називати своїм прізвищем та ініціалами латиницею, наприклад “ShevchenkoAM”

Анкети минулорічних зразків до конкурсу не прийматимуться. Результати першого туру будуть повідомлені всім конкурсантам електронною поштою на зазначену адресу  (орієнтовно 13 – 20 серпня).

Розпорядження Голови Верховної Ради України  № 459 від 2 червня 2011 року Про продовження проведення «Програми стажування молоді у Верховній Раді України» у 2011-2012 рр. та Положення Про учасника «Програми стажування молоді у Верховній Раді України» дивіться тут.

Конкурс на стажування у центральних органах виконавчої влади розпочнеться після підписання відповідних розпоряджень про початок конкурсу відповідними державними органами.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ZOO Item

Лучшие файлы за 30 дней

Авторские права  на все материалы даного сайта принадлежат их авторам. Материалы сайта служат только в ознакомительных целях.
Вы обязаны удалить материалы после ознакомления. Недопустимо использования материалов в коммерческих целях
Карта  сайта HTML / XML