Уряд України виділив кошти на навчання у провідних ВНЗ за кордоном

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

13014908491295959690zzzaКабінет Міністрів України затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для навчання, стажування, підвищення кваліфікації студентів, аспірантів, науково-педагогічних та педагогічних працівників за кордоном. Про це повідомили у прес-службі КМУ.

Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, а розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня - державні вищі навчальні заклади III-IV рівня акредитації.

Відбір студентів для навчання та аспірантів, науково-педагогічних та педагогічних працівників для стажування здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року №411 "Питання навчання студентів та стажування аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном".

Конкурсний відбір претендентів оголошується головним розпорядником бюджетних коштів : у 2011 році – до 17 червня; у наступних роках – до 1 квітня.

Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня подають свої пропозиції стосовно осіб, які претендують на проходження навчання або стажування, конкурсній комісії головного розпорядника: у 2011 році – до 20 липня; у наступних роках – до 15 травня. До конкурсного відбору допускаються громадяни, які навчаються за денною формою навчання або працюють за основним місцем роботи у державних вищих навчальних закладах III-IV рівня акредитації.

Порядок передбачає, що проїзд до місця навчання, стажування здійснюється за власні кошти студентів, аспірантів, науково-педагогічних та педагогічних працівників.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ZOO Item

Лучшие файлы за 30 дней

Авторские права  на все материалы даного сайта принадлежат их авторам. Материалы сайта служат только в ознакомительных целях.
Вы обязаны удалить материалы после ознакомления. Недопустимо использования материалов в коммерческих целях
Карта  сайта HTML / XML