Стажування в Верховній Раді АР Крим (дедлайн: 10.09)

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

406352_200Програма сприяння Парламенту України унiверситету Огайо (Програма розвитку законотворчої політики ПСП-ІІ), що здійснюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), спільно з Верховною Радою Автономної Республіки Крим, розпочинає програму стажування в Верховній Раді Автономної Республіки Крим у 2011-2012 рр.

 

Мета програми – надати молодим громадянам України можливість взяти безпосередню участь у нормотворчому процесі та процесах прийняття державних рішень, набути досвіду роботи в вищих державних органах влади, і таким чином створити передумови для їх професійного зростання і успішної суспільно-політичної діяльності.

За час стажування учасники Програми засвоюють цінні професійні та комунікативні навички, які сприяють досягненню цих завдань.

Стажування у формі «повний робочий день» проходитиме у Верховній Раді Автономної Республіки Крим (ВР АРК) з жовтня 2011р. по травень 2012р.

Інтерни щомісяця отримуватимуть стипендію.

Кандидат на участь у стажуванні повинен відповідати таким вимогам: Кандидат на участь у Програмi має вiдповiдати наступним вимогам:

  • бути громадянином України і проживати в Автономній Республіці Крим;
  • вiк аплiканта має не перевищувати 29 рокiв на момент надходження анкети;
  • може бути студентом старших курсів (4-5 курс) або закiнчити ВНЗ та вирiзнятись академiчною успiшнiстю;
  • вільно володіти українською мовою та щонайменше однією іноземною мовою;
  • мати досвід громадсько-політичної діяльності;
  • не бути близькою особою депутатів або працівників апарату Верховної Ради Автономної Республіки Крим;
  • не бути штатним/позаштатним помічником-консультантом народного депутата України, депутата ВР АРК, штатним/позаштатним працівником Апарату Верховної Ради АРК та інших центральних органів виконавчої влади
  • аплікат не брав участь у Програмі стажування в минулому.

заповнити та надіслати аплікаційні форми (українською та російською мовами) у електронному вигляді на адресу: crimea@interns.org.ua (до 16:00 10.09.2011).

Аплікаційні форми можна скачати тут:

В кінці вересня буде проведено другий тур відбору – співбесіда з представниками ВР АРК та ПСП-ІІ. Стажування розпочнеться орієнтовно на початку жовтня 2011 р.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ZOO Item

Лучшие файлы за 30 дней

Авторские права  на все материалы даного сайта принадлежат их авторам. Материалы сайта служат только в ознакомительных целях.
Вы обязаны удалить материалы после ознакомления. Недопустимо использования материалов в коммерческих целях
Карта  сайта HTML / XML