You have downloaded this file 0 times in the last 24 hours, limit is 0.
Your file downloads total 0 in the last 24 hours, limit is 0.

Статистика: Підручник Скачать

Описание:

Статистика: Підручник / С. С. Герасименко, А. В. Головач, А. М. Єріна та ін.; За наук. ред. д-ра екон. наук С. С. Герасименка. - 2-ге вид., перероб. і доп. - К.: КНЕУ, 2000. - 467 с.
ISBN 966-574-135-7
З урахуванням змін, що сталися в практиці статистики України з часу виходу у світ першого видання цього підручника (1998 р.), розглянуто базові питання й положення організації та проведення статистичного дослідження соціально-еко­номічних явищ і процесів. Зміст узгоджено з типовою нор­мативною програмою дисципліни «Статистика» та міжнародними статистичними стандартами. У першій частині підручника - «Теорія статистики» - висвітлено теоретичні аспекти статистичного дослідження ринкових перетворень. У другій його частині - «Економічна і соціальна статистика» - наведено діючу систему збирання й аналізу статистичних даних в Україні та зазначено напрямки її вдосконалення з метою підвищення якості й ефективності статистичних досліджень.
Порівняно з першим виданням відповідно до змін, які сталися останніми роками у статистиці України, підручник доповнено розділами «Статистика зовнішньоекономічної діяльності», «Статистика цін», «Територіальні індекси», «Статистика ефектив­ності суспільного виробництва». Суттєво перероблено розділи «Статистика ринку праці», «Статистика товарного обороту внутрішньої торгівлі» та «Особливості вивчення ринку споживчих товарів».
Розрахований на студентів, що навчаються за планом підготовки бакалаврів з економіки та менеджменту, слухачів навчальних закладів з надання другої економічної освіти, слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації, державних службовців, працівників органів державної статистики. Буде корисний працівникам державних установ, банків, підприємницьких структур і маркетингових служб, викладачам та аспірантам економічних вузів.

Загружено:
Administrator (4vGh_admin)
Добавлено:
19 Mar 2011
Размер:
1,723.28 Kb
Скачиваний:
853
Дата:
19 Mar 2011
Рейтинг:
Всего голосов:0

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ZOO Item

Лучшие файлы за 30 дней

Онлайн

4 пользователей и 345 гостей он-лайн
Авторские права  на все материалы даного сайта принадлежат их авторам. Материалы сайта служат только в ознакомительных целях.
Вы обязаны удалить материалы после ознакомления. Недопустимо использования материалов в коммерческих целях
Карта  сайта HTML / XML