You have downloaded this file 0 times in the last 24 hours, limit is 0.
Your file downloads total 0 in the last 24 hours, limit is 0.

Економіка підприємства. Збірник практичних задач і конкретних ситуацій Скачать

Описание:

Економіка підприємства. Збірник практичних задач і конкрет­них ситуацій: Навч. посібник / С. Ф. Покропивний, Г. О. Швиданенко, О. С. Федонін та ін.; За ред. д-ра екон. наук, проф. С. Ф. Покропивно­го. - К.: КНЕУ, 2000. - 328 с.
ISBN 966-574-156-Х

Збірник містить практичні задачі та конкретні ситуації з усіх основних розділів економіки підприємства, методичні вказівки щодо розв’язування задач та аналізу ситуацій, а також відповіді до практичних задач. Задачі мають використовуватися для аудиторного і самостійного вивчення дисципліни «Економіка підприємства», набуття практичних навичок прийняття науково обгрунтованих господарсько-управлінських рішень на підставі конкретних економічних розрахунків.
Збірник як навчальний посібник розрахований на студентів економічних вузів і факультетів ІІІ - ІV рівня акредитації, які нав­чаються за програмами підготовки бакалаврів і спеціалістів відповідних фахових спрямувань. Буде корисним для майбутніх магістрів усіх фахових спрямувань та господарників (керівників, менеджерів, бізнесменів), які професійно здійснюють виробничу, посередницьку, інноваційну, консалтингову та іншу фінансово-економічну діяльність у сучасних підприємницьких структурах.;

Загружено:
Administrator (4vGh_admin)
Добавлено:
19 Mar 2011
Размер:
1,288.70 Kb
Скачиваний:
663
Дата:
19 Mar 2011
Рейтинг:
Всего голосов:0

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ZOO Item

Лучшие файлы за 30 дней

Онлайн

4 пользователей и 322 гостей он-лайн
Авторские права  на все материалы даного сайта принадлежат их авторам. Материалы сайта служат только в ознакомительных целях.
Вы обязаны удалить материалы после ознакомления. Недопустимо использования материалов в коммерческих целях
Карта  сайта HTML / XML